O mnie

Nazywam się Justyna Kalbarczyk (Kamińska) i jestem dyplomowaną rehabilitantką koni, technikiem weterynarii, technikiem hodowli koni jak również instruktorką jazdy konnej.

Oferuję swoim pacjentom profesjonalne usługi: kinesiotaping, terapię manualną, stretching, rehabilitację pourazowa, fizykoterapię i treningi fizjoterapeutyczne.

Pobierałam praktyki między innymi w: Bedgebury Park w Londynie, u Paul’a Schockemohle w Niemczech, w Hipice Alarcon w Hiszpanii.

W całym zakresie moich rehabilitacyjnych usług wyróżnia się kinesiotaping i terapia manualna. W tej dziedzinie zdobywam wiedzę na szkoleniach w kraju, za granicą, jak i w codziennej pracy.

Doskonałym uzupełnieniem fizjoterapii jest trening fizjoterapeutyczny, którego głównym celem jest skupienie jeźdźca na biomechanice konia oraz poprawne rozbudowanie wszystkich partii mięśniowych u konia.

W mojej pracy zajmuje się końmi sportowymi, schorowanymi, kontuzjowanymi, starszymi, jak również tymi w dobrej kondycji fizycznej.

Celem mojej pracy jest utrzymanie podopiecznego w jak najlepszej kondycji fizycznej lub – w przypadku kontuzji – możliwie jak najszybsze doprowadzenie go do powrót do zdrowia.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Do zobaczenia, Justyna Kalbarczyk.